Save: 400৳
ONIKUMA X13 RGB GAMING HEADSET (WIRED)
- Discount Price:
1,750৳ - Regular Price:
2,150৳ - Stock:
In Stock - Brand: ONIKUMA
- Model:
X13
Payment Options
Available Options
Key Features
- Model: X13
- Speaker Diameter: 50mm
- Connection: 3.5mm + USB, Cable Length: 2.2 meters
- Cable length: about 2.2m
- Microphone Size: 6 x 2.7mm
- Dynamic RGB Lighting, Adjustable Head Beam Omnidirectional Sound Pickup, Ergonomic Design
অনলাইনে অর্ডার করতে হলে, পণ্য ভেদে নির্দিষ্ট পরিমাণ টাকা অগ্রিম প্রধান করতে হবে। প্রোডাক্টের অবশিষ্ট টাকা, ক্যাশ অন ডেলিভারিতে পরিশোধ করবেন। প্রোডাক্ট স্টক অথবা দাম সংক্রান্ত যেকোনো বিষয়ে তথ্য জানতে আমাদেরকে কল করুন অথবা আমাদের হোয়াটসঅ্যাপে এ যোগাযোগ করুন।
Specification
| Technical Specifications | |
| DRIVER Diameter | 50mm |
| Frequency Range | 20-20000Hz |
| Impedance | 32dhm |
| Sensitivity | 100db +/- 3db |
| Input Jack | USB + 3.5mm |
| Connectivity | Wired |
| Audio And Microphone | |
| Impedance | 2.2 kohm |
| Microphone Sensitivity | -38db-b +/- 3db |
| Pick-up Pattern | Omnidirectional |
| Physical Specification | |
| Colour | PINK |
| Cable Length | about 2.2m |
| Warranty Information | |
| Warranty | 01 YEAR OFFICIAL WARRANTY |
Review
Tags:
ONIKUMA X13
, ONIKUMA X13 headset
, ONIKUMA gaming headset
, gaming headset
, RGB gaming headset
, wired gaming headset
, noise cancelling microphone
, stereo gaming headset
, gaming headphones
, PC gaming headset
, console gaming headset
, mobile gaming headset
, RGB headset
, over-ear gaming headset
, gamer accessories
, esports headset
, headset with mic
, budget gaming headset
,